|  |  | 

Chlebak bambusowy Przepisy kulinarne

Uprawa pieczarek

Uprawa pieczarek
1 vote, 5.00 avg. rating (84% score)

uprawa-pieczarek-8Coraz częściej można spotykać amatorów domowych wyrobów. Powodów tego trendu może być kilka – cena, zdrowie, wygoda. Nie da się ukryć, że produkty produkowane przez nas samych najczęściej są bardziej wartościowe niż te ze sklepów, a przede wszystkim my sami jesteśmy spokojniejsi i wiemy, co jemy.

Ciężko wyobrazić sobie sztukę kulinarną bez pieczarek. Grzybki te stanowią integralną część wielu przepysznych dań. Mało kto wie, ale można je z powodzeniem uprawiać w domu!

Samodzielna uprawa pieczarek wcale nie jest trudna, chociaż trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim potrzebują one raczej stosunkowo chłodnych warunków, od 14 od 20 stopni Celsjusza. W mieszkaniu będzie więc za ciepło, ale idealnie do takiej uprawy nadaje się piwnica.

Spytacie: ale co z światłem? W tym właśnie tkwi sekret domowej uprawy pieczarek – nie potrzeba ani światła słonecznego, ani światła sztucznego! Pieczarki nie są zbyt wymagającym grzybem, jeżeli chodzi o warunki.

Aby zacząć, wystarczy kupić odpowiednią ziemię.

Podobne wpisy:

uprawa-pieczarek

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły:

  • Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań Udane przyjęcie weselne wymaga nie tylko dobrej oprawy muzycznej, ale przede wszystkim klimatycznej i przestronnej sali. Dobór odpowiedniego miejsca nie należy do najłatwiejszych i może przysporzyć wiele trudności. Restauracja na wesele Poznań, to najlepsze miejsce zarówno na spokojne i niewielkie uroczystości, jak i huczne imprezy do białego rana. Wykwalifikowana i doświadczona

  • Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Restauracja na wesele Bydgoszcz Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zorganizowanie dobrego wesela to niezwykle trudna sztuka. Podstawą udanej zabawy jest piękne i klimatyczne miejsce. Musi być ono perfekcyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każdy z gości powinien mieć wystarczająco dużo miejsca, aby czuć się komfortowo. Restauracja na wesele Bydgoszcz, to nie tylko przestronna