|  | 

Kulinaria

Olej konopny

Olej konopny
1 vote, 4.00 avg. rating (74% score)

olej-konopny-4Produkty superfood, to takie produkty, których zawartość i skład działają zbawiennie na nasz organizm. Obecnie, w dobie zdrowego żywienia, jest to pojęcie nieco nadużywane w celach marketingowych, więc warto dokładnie zapoznać się z produktami, by samemu ocenić, co zaliczymy do tego prestiżowego grona.

Na pewno będzie to olej konopny. Jest to niebywale cenny tłuszcz, odpowiedni do stosowania w codziennej diecie. Jego zalety są nie do przecenienia. Wystarczy wspomnieć, że działa doskonale na układ nerwowy, hormonalny, trawienny, cz w końcu układ krążenia. Hamuje powstawanie skrzepów i zatorów, a co za tym idzie, usprawnia przepływ krwi w naszych żyłach.
Okazuje się, że olej konopny jest prawdziwym mocarzem, który hamuje wzrost komórek nowotworowych i działa przeciwbólowo. Wszystko to dzięki jego unikalnemu składowi – wysokiej zawartości kwasów omega-3 i cennych witamin.
Niewiele produktów może poszczycić się równie szerokim polem działania. Z pewnością olej konopny powinien stanąć na honorowym miejscu w naszej kuchni.

Podobne wpisy:

olej-konopny

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły:

  • Restauracja orientalna Kraków

    Restauracja orientalna Kraków

    Restauracja orientalna Kraków Azjatycka kuchnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Restauracja orientalna Kraków, to nie tylko egzotyczna kuchnia, ale przede wszystkim niepowtarzalny klimat. To miejsce, które zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Szerokie menu sprawi, że każdy znajdzie w nim swoje ulubione danie. Nowoczesna restauracja orientalna Kraków, to świetne miejsce dla osób w każdym wieku.

  • Restauracja Olsztyn

    Restauracja Olsztyn

    Kulinarna stolica Warmii Dla osób, które podróżują po Polsce ważna jest wygoda i komfort (chyba że wybierają się na wyprawę typu survival). Istotne jest także, aby smacznie zjeść w miejscu pobytu lub przejeżdżając przez jakąś miejscowość. Lokal gastronomiczny z obsługą kelnerską, w którym konsumpcja odbywa się przy stolikach to oczywiście restauracja olsztyn jako stolica Warmii