|  |  | 

Kanapki bankietowe Kulinaria

Olej konopny

Olej konopny
1 vote, 4.00 avg. rating (74% score)

olej-konopny-4Produkty superfood, to takie produkty, których zawartość i skład działają zbawiennie na nasz organizm. Obecnie, w dobie zdrowego żywienia, jest to pojęcie nieco nadużywane w celach marketingowych, więc warto dokładnie zapoznać się z produktami, by samemu ocenić, co zaliczymy do tego prestiżowego grona.

Na pewno będzie to olej konopny. Jest to niebywale cenny tłuszcz, odpowiedni do stosowania w codziennej diecie. Jego zalety są nie do przecenienia. Wystarczy wspomnieć, że działa doskonale na układ nerwowy, hormonalny, trawienny, cz w końcu układ krążenia. Hamuje powstawanie skrzepów i zatorów, a co za tym idzie, usprawnia przepływ krwi w naszych żyłach.
Okazuje się, że olej konopny jest prawdziwym mocarzem, który hamuje wzrost komórek nowotworowych i działa przeciwbólowo. Wszystko to dzięki jego unikalnemu składowi – wysokiej zawartości kwasów omega-3 i cennych witamin.
Niewiele produktów może poszczycić się równie szerokim polem działania. Z pewnością olej konopny powinien stanąć na honorowym miejscu w naszej kuchni.

olej-konopny

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne artykuły:

  • Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

    Zdrowa żywność Kraków i żywność dla diabetyków Zdrowe odżywianie coraz łatwiejsze Powszechnie uważa się, że w obecnych czasach trudno dbać o zdrowe jedzenie na talerzu. Nic bardziej mylnego. Choć sklepy są pełne artykułów spożywczych które powinniśmy omijać szerokim łukiem, to coraz częściej poszerzają one swoją ofertę także o produkty przyjazne dla naszego zdrowia. Dla osób,

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Rozwiązanie dosłownie każdego tematu Bardzo często jest tak, że poszukujemy informacji, które pomogą w rozwiązaniu dosłownie każdego tematu. Dzieje się tak z różnych względów, ale nie w tym rzecz. Najważniejsze jest to, czy możemy znaleźć miejsce, które pomoże nam w rozwiązaniu problemu. Tak więc, takie miejsce jak najbardziej możemy znaleźć. Mówiąc wprost — chodzi o