|  |  | 

Chlebak bambusowy Kulinaria

Kawa do ekspresów

Kawa do ekspresów
1 vote, 3.00 avg. rating (64% score)

kawa-do-ekspresow-8Praktycznie wszyscy dietetycy są ze sobą zgodni – kawa pita w odpowiednich ilościach ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Zaleca się jej picie m.in. w godzinach porannych, aby pobudzić metabolizm. Jest to więc bardzo dobry napój dla osób zmagających się z nadwagą oraz otyłością – oczywiście, jeżeli nie przesadza się z ilością. Zaleca się jedną filiżankę kawy, a nie pięć.

Jednak kiedy picie kawy jest już naszym rytuałem, to warto zadbać o to, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej. W tym celu najlepiej kupić ekspres do kawy – żadna parzona w zwykłym czajniku kawa się do takiej nie umywa.

Kawa do ekspresów może być implementowana nawet w postaci ziaren, gdyż wiele bardziej zaawansowanych ekspresów ma opcję mielenia kawy. Wówczas w filiżance aż czuć posmak świeżo co dopiero zmielonej kawy – coś wspaniałego.

Dodatkowo w ekspresach można naprawdę eksperymentować z różnymi ustawieniami i parametrami, oddając się poszukiwaniom najlepszego smaku kawy. Ekspresy można kupić już za kilkaset złotych.

Podobne wpisy:

kawa-do-ekspresow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły:

  • Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań Udane przyjęcie weselne wymaga nie tylko dobrej oprawy muzycznej, ale przede wszystkim klimatycznej i przestronnej sali. Dobór odpowiedniego miejsca nie należy do najłatwiejszych i może przysporzyć wiele trudności. Restauracja na wesele Poznań, to najlepsze miejsce zarówno na spokojne i niewielkie uroczystości, jak i huczne imprezy do białego rana. Wykwalifikowana i doświadczona

  • Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Restauracja na wesele Bydgoszcz

    Restauracja na wesele Bydgoszcz Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zorganizowanie dobrego wesela to niezwykle trudna sztuka. Podstawą udanej zabawy jest piękne i klimatyczne miejsce. Musi być ono perfekcyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każdy z gości powinien mieć wystarczająco dużo miejsca, aby czuć się komfortowo. Restauracja na wesele Bydgoszcz, to nie tylko przestronna