|  | 

Kuchnia

Karma dla szczeniaków

Karma dla szczeniaków
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

SAMSUNGKarma dla szczeniaków zawiera odpowiedni skład, które sprzyja ich wzrostowi. Przy zakupie żywności dla szczeniąt, zawsze upewnij się, że  lista składników karmy nie zawiera rzeczy niedozwolonych.
Składniki od których powinieneś trzymać się z daleka, aby uruchomić szczenię od kłopotów to między innymi niezidentyfikowane mięso i warzywa.
Aby uzyskać wszystkie białka, które potrzebne są dla szczeniaka, karma musi zawierać całe produkty mięsne, takie jak kurczak lub łosoś, a nie ich części, którymi są kości i wnętrzności, ponieważ są to już produkty uboczne.
Kolejny składnikiem jest syrop kukurydziany. Pochodzi on z kukurydzy, ale pozbawiony jest całej swej zawartości odżywczej, syrop kukurydziany zawiera dość dużo czystego cukru. Jest to czasem wykorzystywany przez producentów żywności dla psów, aby obniżyć koszty produkcji, co bardzo często znajduje się w taniej żywności dla szczeniąt. Składnik ten powoduje nadpobudliwość, otyłość i cukrzycę w szczeniaków, należy więc unikać go, kiedy tylko jest to możliwe.

Podobne wpisy:

karma-dla-szczeniakow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły:

  • Restauracja Avangarda

    Restauracja Avangarda

    Restauracja Avangarda Szukając odpowiedniego miejsca na wesele, bankiet, chrzciny, przyjęcie urodzinowe, czy też event firmowy, interesuje nas wiele różnych czynników. Przede wszystkim liczy się eleganckie i gustownie urządzone wnętrze. To właśnie wygląd kształtuje pierwsze wrażenie o danym lokalu. Po drugie, serwowane jedzenie musi być niebanalne, a także przygotowane z najlepszych składników. Nie można również zapomnieć

  • Restauracja na bankiety Bydgoszcz

    Restauracja na bankiety Bydgoszcz

    Restauracja Bydgoszcz Poszukujesz eleganckiego oraz klimatycznego miejsca, które idealnie sprawdzi się podczas różnego typu uroczystości? Duża sala, profesjonalna obsługa oraz smaczne dania, to gwarancja udanego przyjęcia okolicznościowego. Restauracja na bankiety Bydgoszcz, to połączenie najwyższych standardów oraz niskich cen. Zgrana i świetnie zorganizowana ekipa sprawia, że każdy gość poczuje się wyjątkowo. Dostępne są różnej wielkości sale