|  |  | 

Chlebak bambusowy Kuchnia

Karma dla szczeniaków

Karma dla szczeniaków
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

SAMSUNGKarma dla szczeniaków zawiera odpowiedni skład, które sprzyja ich wzrostowi. Przy zakupie żywności dla szczeniąt, zawsze upewnij się, że  lista składników karmy nie zawiera rzeczy niedozwolonych.
Składniki od których powinieneś trzymać się z daleka, aby uruchomić szczenię od kłopotów to między innymi niezidentyfikowane mięso i warzywa.
Aby uzyskać wszystkie białka, które potrzebne są dla szczeniaka, karma musi zawierać całe produkty mięsne, takie jak kurczak lub łosoś, a nie ich części, którymi są kości i wnętrzności, ponieważ są to już produkty uboczne.
Kolejny składnikiem jest syrop kukurydziany. Pochodzi on z kukurydzy, ale pozbawiony jest całej swej zawartości odżywczej, syrop kukurydziany zawiera dość dużo czystego cukru. Jest to czasem wykorzystywany przez producentów żywności dla psów, aby obniżyć koszty produkcji, co bardzo często znajduje się w taniej żywności dla szczeniąt. Składnik ten powoduje nadpobudliwość, otyłość i cukrzycę w szczeniaków, należy więc unikać go, kiedy tylko jest to możliwe.

Podobne wpisy:

karma-dla-szczeniakow

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne artykuły:

  • Yerba Mate – lepsza niż kawa

    Yerba Mate – lepsza niż kawa

    Istnieją różne napoje, które znajdują szczególne zainteresowanie ludzi. Współczesny człowiek osiąga największą satysfakcję z używek, które pozwalają mu zachować nie tylko trzeźwość umysłu przez długi czas, ale też pomagają się uspokoić i zyskać lepsze samopoczucie. Tak właśnie działają kawa i herbata, ale tylko na krótką metę. O wiele ciekawszym napojem jest wywar sporządzany z suszu

  • Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań

    Restauracja na wesele Poznań Udane przyjęcie weselne wymaga nie tylko dobrej oprawy muzycznej, ale przede wszystkim klimatycznej i przestronnej sali. Dobór odpowiedniego miejsca nie należy do najłatwiejszych i może przysporzyć wiele trudności. Restauracja na wesele Poznań, to najlepsze miejsce zarówno na spokojne i niewielkie uroczystości, jak i huczne imprezy do białego rana. Wykwalifikowana i doświadczona